| karminuta a întrebat:

Cine are o poveste de iubire intre voi si iubitul sau fostul iubit? Cei ca mi-a vor spune si este impresionata primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Aleqa a răspuns:

O fata si un baiat erau pe un pod.Baiatul trebuia sa pelce cu parintii pentru thotdeauna in Anglia.Atunci fata i-a dat un bilet.Baiatul s-a oferit sa o conduca pana acasa pentru ultima oara.Pe trecea de pietoni, o masina i'a lovit in plin iar baiatul a supravietuit iar fata a murit.Cand baiatul a deschis biletul pe el scria:"Fara tine nu pot traii, iar daca pleci voi muri"Baiatul a ramas uimit.

P.S:Nui pov meabig grin

5 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Vrei sa traiesti din amintirile altuia?

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Am eu o poveste despre cei care, ori nu stiu romaneste, ori nu folosesc functia de editare. Scrii de parca ai vorbi chinezeste in familie si, in general, asa.

| karminuta explică:

Ca sa stii si tu, ardnaxur1961 mai bine nu ma criticai cand tu ai scris chinezeste. Se scrie chineza pentru cultura ta!

| anky13 a răspuns:

Eu nu am o poveste dar cunosc pe cineva care mi s-a parut ca a avut o experienta emotionanta. El avea o iubita si mergea cu motocicleta cu ea( ea conducea), iar la un momendat fata i-a dat casca ei. La motocicleta era ceva stricat si ea si-a dat seama, astfel dandu-i casca. Baiatul si-a pus-o, iar in minutul urmator s-a produs accidentul. Baiatul a supravietuit, iar fata a murit in bratele lui, si cand era pe moarte i-a zambit. Fata si-a sacrificat viata pentru el. Mi s-a parut o poveste emotionanta si trista. Pls funda:d

| camyDinamovistaCool a răspuns:

Era o zi superba d e vara prea superba ca sa nu se intample nimic un cokeg ma invitat sa bem un suc dupa scoala atunci el mia marturisit dragostea lui pentru mine eu am ramas socata! mi-a zis ca : am parul frumos si stralucitor ochi frumosi ca apa marii atunci el mai intrebat daca cr sa fiou cu el eu am zis nu de4oarece familiile noaste sunt fte differinte eu am crescut civilizat si am parintii iar el a crescut intr-un orfelinat si n-are parinti mai tarziu mia parut raw de vorbele zise pentru ca el si-a gasit parintzi si are o familie bogata si foarte inteligenta! Sfarsit!