| Dismally a întrebat:

Cum te-ai cunoscut cu iubitul/ta? Sau ma rog, fostul iubit/ta? happy

53 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La ea acasa, faceam un gratar. Dar era fosta, acum e in alta galaxie

| Dismally explică (pentru mgtow):

Dragostea si mancarea merg mana in mana big grin

| mgtow a răspuns (pentru Dismally):

Sper sa nu se mai repete

| RAY a răspuns:

La puscarie, aveam permisa o ora de sex pe saptamana, cum iubita m-a parasit de gelozie nu ca faceam sac de box din ea si ca aveam un gardian femeie, am apelat la gardiana, asa am ramas impreuna, ea ma pazea eu o satisfceam

| Dismally explică (pentru RAY):

Bine ca nu ti-ai gasit printre colegii de celula laughing

| RAY a răspuns (pentru Dismally):

Daca esti activ iesi mai bine

| Dismally explică (pentru RAY):

Imi imaginez laughing

| Freya1 a răspuns:

Cred ca am mai spus asta, nu stiu daca tie.
Cu iubitul meu m-am cunoscut acum 13 ani.Eram amândoi la bunici in acelaș sat.Atunci nu prea am avut tangente unul cu altul ci doar prieteni comuni.El ma plăcea, eu nu stiam.El fiind mai timid eu nu am incercat sa intru prea mult in vorba cu el ca m-am gandit ca nu vrea sa aiba vreo interacțiune cu mine si dupa un an eu nu am mai mers in vacanta acolo, el a plecat si nu am mai stiut nimic unul de altul.
Fiecare a fost cu treaba lui timp de câțiva ani.Fiecare din noi am avut probleme si am suferit ne stiind ca rezolvarea si iubirea e la 500 de km distanță până într-o zi.
Eu am avut o perioada proasta in viata si nu stiu cum ne cum da mi-am amintit de el.L-am cautat pe Facebook si intr-un tarziu l-am gasit, i-am trimis cerere, mesaj si am inceput sa vorbim.Am fost o gură de oxigen unul pentru altul si treptat am ajuns sa ne oferim unul altuia dragostea, iubirea, atenția si afecțiunea ce ne lipsea si iatane, la 4 ani oficiali de relație după alti câțiva de prietenie tot împreună.

| Dismally explică (pentru Freya1):

Foarte frumos happy Se pare ca mai devreme sau mai tarziu persoana iubita va intra cumva in viata ta.

| Freya1 a răspuns (pentru Dismally):

Da,asta am realizat si eu.Pana atunci nici nu ma gândeam ca o sa ajungem sa fim impreuna, nici nu stiam daca mai dau de el si nici azi nu stiu ce mi-a venit sa il caut având în vedere că nu avusesem vreo relație sau nu fusesem macar prieteni.Asa am simtit atunci pe moment sa fac, simteam nevoia sa vorbesc cu cineva din trecut, despre copilărie, sa depan amintiri si mi-a sărit gândul la el pentru ca il stiam băiat cum se cade, cuminte si timid.Nu am crezut ca se va ajunge aici dar ma bucur.
Sa vezi ce se "bucura" cunoștințele noastre comune ca ne vad impreuna.Baieti si fetele din trecutul nostru ce ne barfeau cand eram copii sau ce radeau de el ca ma place si nu imi spune.Nu ne dădeau nici o sansa si acum se mira toti si ne barfesc.Dar lasa-i sa vorbeasca ca doar asa devenim importanti. big grin

| Dismally explică (pentru Freya1):

Stiu, am patit si eu, am spus ca sunt zero sanse sa fiu cu o persoana si tot cu ea am ajuns big grin

| Freya1 a răspuns (pentru Dismally):

Ai o relație acum?

| Dismally explică (pentru Freya1):

Acum nu, voi cauta ceva dupa ce trece pandemia happy

| Freya1 a răspuns (pentru Dismally):

Cred ca o sa dureze ceva până sa poti cauta big grin

| Dismally explică (pentru Freya1):

Ce sa spun si eu, nu imi place sa caut, vreau sa se intample natural. Am vazut prea multi oameni care cauta disperati si nu gasesc nimic, iar eu nu cautam si m-a gasit ea pe mine big grin Asa ca nu o sa-mi bat capul prea tare, cand va fi sa se intample se va intampla si fara sa fac nimic.

| Freya1 a răspuns (pentru Dismally):

Intr-adevar

| Frank51 a răspuns:

La o biserica. Intr-o zi m-am luat cu vorba pe strada cu 2 americance(misionare cum s-ar denumi), si m-au convins sa merg la biserica la ei(eu mai mult am vrut sa merg cu ele pentru ca erau foarte dragute laughing, si acolo am cunoscut-o. Este singura persoana cu care am interactionat in realitate prima data, si da, a fost si cea mai misto. Restul relatiilor au inceput pe Facebook.

| Dismally explică (pentru Frank51):

Inseamna ca e bine sa mai mergi si pe la biserica uneori big grin

| SilentRain a răspuns:

Pe un server de discord, ne Injuram
Nici eu nu știu cum naibia am ajuns împreună
laughing)

| DoarBogdan a răspuns (pentru SilentRain):

Sunt destul de sigur ca stii cum laughing

| SilentRain a răspuns (pentru DoarBogdan):

Dacă mă gandesc mai bine thinking, cred ca a început dintr-o provocare

| Dismally explică (pentru SilentRain):

Deci cine vrea sa-si faca iubita va trebui sa invete injuraturi laughing

| SilentRain a răspuns (pentru Dismally):

Asta e tehnică noua, 2020 big grin

| Dismally explică (pentru SilentRain):

Inseamna ca stau bine, ma descurc la 3 categorii de injuraturi: cele cu conotatie crestina, cele anatomice si cele mai creative... big grin

| SilentRain a răspuns (pentru Dismally):

Cine mai are nevoie de bmw si freza cool când ai asemena arsenal de agățat, vor pica toate leșinate după tine (asta in cazul in care nu esti fugarit cu o poșetă de vreo domnișoară prea "îndrăgostită ")

| Dismally explică (pentru SilentRain):

Exact - nu dati banii pe prostii, invatati sa injurati copii... laughing Sa stii ca nu am luat niciodata o poseta in cap, chiar ma intrebam cum o fi big grin

| SilentRain a răspuns (pentru Dismally):

E un sentimente incomparabil...
O dată am incercat sa ajut o babă sa traverseze strada, iar baba a crezut ca e alta intenția mea, a început să dea cu poșeta în toate direcțiile mai ceva ca un ninja
De atunci nu am m-ai ajutat nici o babă, si nici nu o mai fac in veci big grin

| Dismally explică (pentru SilentRain):

Pai vezi... ajuta si tu mosii ca aia nu umbla cu poseta laughing Cred ca este important si ce contine poseta pentru ca dai de cineva care are jumatate de dulap in poseta te-ai nenorocit big grin O sa caut si eu pe cineva cu o poseta minuscula, sa fiu sigur ca nu ma omoara.

| SilentRain a răspuns (pentru Dismally):

Baftă! Ca toate umbla cu sacul lui Moș Crăciun după ele
La mosi nu ma bag, ca aia fie imi cer numărul de telefon, fie da cu carja

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Sa va tina! Asa e dragostea, porumbeilor ))

| Dismally explică (pentru SilentRain):

Grele zile am ajuns daca nu te mai poti bucura nici de o poseta in cap fara sa risti un atac cerebral sad Ai dreptate, la mosi o sa le placa big grin

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Hopa relația încă durează.

| SilentRain a răspuns (pentru Drimmero):

Dumnezeu cu mila, va chemăm la nuntă

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Păi durează dacă tu nu faci nimic, o sa plângi după mine toată viațabig grin

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Pai ce vina am eu ca tu nu vrei sa fi amanta mea...

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Te-a schimbat rau de tot, nu-mi vine sa cred...pe cand nunta?

| SilentRain a răspuns (pentru Drimmero):

Eram putin ironicălaughing
Ar trebui să fiu cretina rău de tot sa fac nuntă cu un om pe care abia îl cunosc
Doar timpul iti arata adevarat fata a oamenilor, invitația e încă valabila peste ceva ani laughing

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Cum sa fiu eu maaaaaaaaaaaaaa, amantă
Nu imi convine, fac greva foameii

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Bun,asa devi si tu mai supla și poate rezista patul mai mult de o luna.

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Lasă că ești bogata, cumperi altul si schimbii si usa

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Is sarac cine ți-o zis că is bogat te-o mințit sad

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Nu e nimic, eu place la tine sarakiebig grin

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Logic, stii ce e mai amuzant? Ca eram de fata si stiu exact cum au decurs lucrurile, prea caterinca au fost momentele alea, prin mai-iunie intrase din ce tin minte, dar pe voice au fost si mai amuzante momentele, erau mai multi, era altfel

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Super,bun venit in harem, Amanta #8263hee hee

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Biblia "Sa nu credeti ca voi sunteti ai vostri, pentru ca viata voastra pe pamant nu va apartine caci vedeti voi ati fost cumparati cu un pret."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era o zi de vara și mă giugiuleam cu ea, i-am cerut sa vina la mine acasă dar nu a vrut.
După am făcut cunoștință cu mana dreapta și am fost într-o relație timp de 7 ani, asta e fosta, actuala e mana stânga.

| Dismally explică (pentru anonim_4396):

Cu dreapta de ce te-ai despartit? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe TpU. laughing

| Dismally explică (pentru anonim_4396):

Serios? laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Multa bafta porumbeilor, am o intrebare il cunosc pe tip?

| Andrei200202 a răspuns:

Pe un joc virtual

| Dismally explică (pentru Andrei200202):

Ce joc? happy

| Andrei200202 a răspuns (pentru Dismally):

Unu transformice