| DyaRebela a întrebat:

Sall,nu stiu ce m-a apucat astazi dar am vrut sa aud povesti de dragoste. Daca iubesti sau ai iubit spune-ti povestea de dragoste! Cea mai frumoasa poveste primeste funda!

Răspuns Câştigător
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

In primul rand, buna! Cred ca povestea mea va fi putin lunga pentru ca am 2 ani jumate aproape cu prietenul meu. Dar, sa incep:

Pe vremea aia, eu intrasem recent pe o retea de socializare obligata de o prietena, fiindca nu prea imi placea chestiile cu facebook, etc. Dupa cateva saptamani, mi-a dat add un baiat (el) spunand ca ar vrea sa cunoasca fete de vreo 16 ani (el avea atunci 17). Eu i-am zis ca mi-ar place sa il cunosc, dar ca nu am 16. A zis ca nu are nimic. Trecea timpul,am inceput sa ne intelegem foarte bine, tinea mult la mine, si eu la el. M-a ajutat sa uit de un baiat care imi placea fiindca din prima zi cand l-am cunoscut m-am indragostit de el. Cand totul mergea bine, eu am aflat ca isi facuse prietena fiindca facuse un pariu cu un prieten de al lui. Au stat impreuna doua luni, eu sufeream enorm, si cateodata ii spuneam asta. Dar intr-un sfarsit, i-am zis clar si raspicat "ma deranjeaza enorm sa fi cu ea, eu chiar tin la tine". Si imi spune el "stai linistita, acum o sun si ii spun ca nu mai vreau sa fiu cu ea". I-am zis sa nu faca asta, dar a doua zi i-a dat papucii. Tin sa spun ca in ultimele saptamani incerca sa scape de ea fiindca deja incepea sa se indragosteasca de mine. Dupa cateva zile cand i-a dat papucii la acea fata, eu am incercat sa ii spun ca il iubesc, dar nu ma asculta. A vorbit o prietena de-a mea cu el, dar el avea aceea idee ca "este o diferenta prea mare de varsta" (eu aveam 13 ani doar). Cand era ziua lui, i-am spus ca il iubesc, ca pentru mine nu conteaza varsta, si as vrea sa incercam macar sa vedem daca functioneaza. Intr-un final a acceptat. Asa am inceput sa fim impreuna. Trecea timpul, ne iubeam tot mai mult. Dupa 2-3 luni, ne-am certat si fosta lui prietena s-a bagat in seama cu el. I-a zis sa mearga la ea sa faca sex, ca sigur il va putea alinta. Iar el i-a zis ca ma iubeste pe mine, si nuv vrea o persoana asa rea ca ea in viata lui. Dupa un timp, ne-am vazut pentru prima data (sta la 60 km de mine) si nu ne puteam despartii unul de celalalt. Cand a urmat ziua mea, a venit la mine,am stat impreuna sub stele, imbratisati... Trecea timpul, si am facut un an impreuna. Eu in aceea zi aveam scoala, dar a venit dimineata cu masina si am plecat amandoi undeva la munte, pe o pajiste, si am stat impreuna toata ziua si am mancat pe dulciuri, ne-am sarutat, ne-am plimbat. Asa trecea timpul, am avut momente frumoase, i-am oferit virginitatea dupa un an jumatate, si pot sa spun ca cele mai frumoase amintiri au fost cand era tati sa ne prinda in camera la mine, de nu am stiut cum sa ne imbracam mai repede laughing Sau imi aduc aminte cand am mers la mare impreuna, si ma lua in brate, ne prosteam ca doi copii. O data, cand a venit sa ma vada, a inceput sa ploua tare, si am decis sa facem dragoste in masina... ploua afara, si inauntru era cald, eram transpirati, era chiar un sentiment placut. De fiecare data cand imi amintesc de asta parca este o bucata rupta dintr-un film. Pot sa spun ca sunt foarte fericita cu el, si ca ne iubim ca in prima zi. Sper ca iti place povestea mea. E mai detaliata, dar cred ca si asa se intelege love struck

2 răspunsuri:
| Awkesna a răspuns:

Pai eu am iubit un baiat vreo 3 ani nu stiam ce sa fac cum sa-i spun, dar pana la urma si-a dat seama si singur, dar problema era ca el pe atunci nu ma prea placea, poate ca eram putin prea copilaroasa pe atunci sau nu stiu, mam si sarutat cu el de vreo 2 ori nu stiu cum s-ar fi simtit el atunci dar eu eram in al 9-lea cer, eram fericita cand ma suna sa ma intrebe ce fac, nu stiam cum sa vorbesc cu el, ma balbaiam, tremuram, in fiecare zi treceam prin fata pe la el si nici ca voriam sa plec de acolo.Am fost la el acasa,nu el m-a invitat,ci sora lui,am iesit afara ne-am dat pe scrinceob cu el si cu unchesul lui care sunt de aceeasi varsta si matusa lui tot i spunea hai mai ce ti-e rusine s-o tii pe fata si tot i spunea asa, na el mai era si foarte rusinos, am fost la foc cu el si cu mai multi, eu am fost cu unchesul lui impreuna mai mult sa vad daca e gelos, si ei nu au vrut sa ma aduca acasa asa ca am plecat cu un baiat care s-a oferit pe atunci happy, si cand am plecat cu ei toti au venit in spate si ma tot strigau, dar eu continuam sa merg.La un moment dat am aflat ca i placea de o fata Delia si m-am suparat foarte tare am inceput sa plang si m-a vazut, dar nici ca se indura sa vina la mine.Mi-a mai cumparat inghetata i-am dat cu inghetata in fata, eram cam nesimtita laughing. Iar acum cand mai trec pe acolo parca inca mai simt fluturasii aceia din stomac, dar nici ca as vrea sa fiu, acum am prieten :*

| zxzx a răspuns:

Treci la fantezii baby.