| ////////////// a întrebat:

Cine esti cu adevarat? un vis frumos sau un rau facator?

18 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Un trecator care detesta sa interacioneze mereu cu aceeasi oameni sau locuri si un om care nu va apartine niciodata nici unui locwinking

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ingrijoratul satului, ai auzit de el? Ala care se macina intr-una din toate gandurile care-i vin si uita sa urce in tren.

| anad a răspuns:

Un raufacator nu am fost niciodata si nu cred ca o sa fiu, dar"un vis frumos" poate am fost cateodata cand am ajutat efectiv pe cineva si i-am facut un bine.

| Vizitiul a răspuns:

O enigma, asta ca sa rezum putin!

| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

nu sint nici un vis dar nici un rau facator, ma pot numi o biata pacatoasa.

| Alex_7297 a răspuns:

"Un demon, ce caută linişte." ca să-l citez pe OKN!happy

| mcrenma a răspuns:

Si un vis frumos si un rau facator.

| Spintecatorul a răspuns:

Oricum nu ma cunosti!

| m4them4tic a răspuns:

Un "rau facator" dintr-un vis frumos

| Lorenyk a răspuns:

Jumate inger, jumate demon...desi cine nu ma cunoaste bine ar zice ca sunt inger.

| OanaG a răspuns:

Sunt cam rea...happycu unii.

Dar pentru persoanele care ma iubesc sunt un vis frumosbatting eyelashes

| Alice_6278 a răspuns:

Nustiu cine sunt cu adevarat.in unele kazuri sunt un inger iar in unele kazuri un demon.

Răspuns utilizator avertizat
| Symona a răspuns:

Depinde tongue

| JayLeno a răspuns:

Vis frumos happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sint cosmarul tutruror celor care ma cunosc indeaproape dar nu prea au parte de mine caci sint absent mai mereu. Timpul domnisoara, timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un vis frumos si totodata si misterioswinking

| daniela_7403 a răspuns:

Pentru uni vis frumos pentru altii ce ai zis tu dupa...laughing