| lmocanu a întrebat:

Cine imi poate da informatii despre divort?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ce te intereseaza? Daca nu vrei sa spui aici poti sa-mi scrii pe privat si tot asa o sa-ti raspund. Numai bine!

| stejara2 a răspuns:

Http://www.dreptonline.ro/utile/divort.php aici gasesti toate tipurile de divort, pacat ca s-a ajuns la asa ceva!

| jucaria a răspuns:

Ai nevoie iti zic eu cand nu te mai intelegi cu sotia mergeti la o judecatorie si trebuie sa dati o anumita suma de bani (cunosc pe cineva care a platit si el si ea 12 milioane) funda?