| SaveTheNature a întrebat:

Daca maine ar fi alegeri pe cine a-ti vota dintre urmatorii candidati:
Crin Antonescu
Victor Ponta
Dan Diaconescu
George Becali
Vadim Tudor
Traian Basescu

11 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Victor Ponta

| babyblue a răspuns:

Toti sunt din acelasi aluat. Ce crezi? Ca daca era Antonescu sau Geoana la presedintie, totul era altfel? Noi acum suntem condusi de Fmi numai din cauza lor.
Ne-am vaitat cu comunismul, dar parintii mei au zis ca era de o mie de ori mai bine atunci. Terminai liceul si te angajai numaidecat. Acum, termini liceul, somaj un an sau cat o fi, si dupa...casnic/a. Faci o facultate degeaba ca dupa tot somer ajungi.
Deci, cu niciunul. Poate cu Tepes daca era in viata.

| Birjaru a răspuns:

Antonescu

| SaveTheNature explică:

Poate Mircea Badea?

| Ruddy_2272 a răspuns:

Toti politicienii de la noi sunt o apa si-un pamant.
Inca n-a aparut unul pentru care sa ma deplasez pana la sectia de vot, nici macar efortul asta nu-l merita.

| 54ndy a răspuns:

Vadim

| mickeye a răspuns:

Oricine în afară de cei din USL.

| GabyZarny a răspuns:

Cum basescu nu mai are voie sa candideze ca asta ar fi al 3lea mandat.as vota cu toti sa nu se supere nici unul, ceea ce duce la anulare votului

| dana_7769 a răspuns:

Cu siguranta pe niciunul dintre ei nu l-as vota.

| Bogdan16 a răspuns:

Pe nimeni oh go on nu m-as duce la vot

| nicusorapostu a răspuns:

Pe victor ponta sau pe crin antonescu nu pe basescu nem saturat de el sa mai lase si pe alti