| RoxAnana a întrebat:

Colega si prietena mea e pitipoanca...toti mi-au zis sa scap de ea "e genu: numai ei sa ii fie bine" ce sa fac?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ce crezi tu mai bine aia sa faci, daca te simti bine pe langa ea atunci ramane-ti prietene, daca te deranjeaza ca e "pitipoanca" atunci nu cred ca mai ai de ce sa fii prietena cu ea. Tu ai raspunsul nu "toti". Bafta!

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Esti la varsta la care ai capacitatea mintala sa iti alegi prietenii si sa-i transezi. Daca din 100 de cunostinte ai 2 prieteni, felicita-tewinking

| Jadis a răspuns:

Hell...asemeanea fata nu se poate numi prietena... da-o naibii nai nevoie de ea.

| Rj a răspuns:

Fa ce simti tu, nu ce vor altii.

| Godfather a răspuns:

Daca zici tu ca e "pitipoanca" cu tine atunci trateaz-o cu aceeasi monedawinking.