| ღGummyTzaღ a întrebat:

Buna TPU :* Treaba sta asa. Acum 1-2 săptămâni am făcut "pariu" cu o prietena care`mi este și colega pe un pachet de țigări(știu ca suna copilăresc =]])ca ma pot băga în seama cu cel mai "draguț băiat din scoală...Totul a mers OK=]] am primit și țigările dar treaba e ca nu ma mai scap de el și i-am explicat ca nu îmi place de el sau ceva de genu` da nu înțelege =]] deci ce sa fac worried? Funa; x

Răspuns Câştigător
| angel09 a răspuns:

Pai reproseaza-i ca atunci cand iti placea tie de el era ocupat si ca acum s-a intors roata... spune-i asta de fata cu prietenii asa o sa aiba efect, iar daca nu tine da-i un pachet de tigari si spune-i ca doar atat valoreaza pentru tine.Acum depinde cat de dura sau de blanda esti tu:* bafta!

9 răspunsuri:
| angel09 a răspuns:

Pai e dragut sau nu e dragut baiatul asta? Daca e dragut nu vad de ce vrei sa scapi de el...Totusi daca chiar nu te intereseaza persoana lui umileste-l in fata prietenilor sai cu siguranta nu o sa te mai placa...sau spune-i ca a fost un pariu nimic mai mult.

| ღGummyTzaღ explică (pentru angel09):

E draguț...dar nu ma interesează =]] persoana lui. deși cândva ma interesa day dreaming acum nu

| Luannah a răspuns (pentru ღGummyTzaღ):

Nu exista "candva" sigur iti mai place adica... odata ce ti-a placut cineva tot mai exista putina simpatiewinkingSi cat de enervant poate fi?big grin

| eXpreSSss a răspuns:

Daca nu intelege... si dupa ce i-ai zis clar ca e batut in cap... sau poate cine stie, vei invata sa iti placa de el cu timpulwinking Give him a shot tongue

| Minuneee19 a răspuns:

Vorbeste cu un prieten din scoala cu care te intelesgi bine si prefate o saptamana sau cateva zile ca sunteti impreuna si asa poate ca o sa te lase in pace big grin.sau fi cu acel baiat cateva zile si dupa ii dai papucii rolling on the floor... funda? :X

| ღGummyTzaღ explică (pentru Minuneee19):

Nu cred ca pot face asa ceva I don't want to see.nu sunt genu` care se folosește de o persoana și după aceea o lasă no talking

| angel09 a răspuns (pentru ღGummyTzaღ):

Dar nu trebuie sa te folosesti de el...ii spui despre ce e vorba.alege o persoana care stii sigur ca nu se va indragosti de tine:*

| Minuneee19 a răspuns (pentru ღGummyTzaღ):

Draga de un batut in cap nu si cum sa scapi de vorba buna laughing. daca nu faci ceva ca sa se simta el nu va inceta big grin...si daca la prietenul ala te ajuta asta nu inseamna ca te folosesti de el rolling on the floor...

| ianis112 a răspuns:

Daca cel mai dragut baiat din scoala e mort dupa tine inseamna ca esti deosebita prin ceva. Data viitoare sa ceri mai mult decat un pachet d tigari pentru asa ceva.