| NameName a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti cu o colega/prietena? Cele mai bune idei primesc funda (dar nu scrieti chestii de genu "ascultati muzica" sau "va machiati"... chestii mai interesante).happymersi

Răspuns Câştigător
| AnonymousM a răspuns:

Bataie cu perne laughing smug ne uitam la un film horror :-ss...

11 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Ne taiem unghiile de la picioare si ne epilam in zona inghinala tongue adica in c#r!

| ganton a răspuns:

Ne cackam una pe pieptul celeilalte :X.

| Sarahh a răspuns:

Pai ca sa va simtiti bine trebuie sa iesiti afara sa mai mancati si voi ceva bun poate pizza sau mergeti la mec ceva calculatorul sau leptopul in permanente deschis oja ceva machiaje camera sa ai grija sa fie curata sai faci o impresie buna sa cauti niste filme horor sau ce genuri ii plac ei, muzica sa nu lipseasca sa ii faci cunostinta cu prietenii tai daca nu-i stie, sa stai cu ea pe afara nu numai in casa, sa vorbiti si voi secrete ceva si multa caterinca eu zic ca asa va veti distra multa bafta si distractie placuta. love struck

| bianca_4393 a răspuns:

Vorbim despre scoala/baieti, ne uitam la un filmd e groaza si facem o prajitura, apoi intram pe mess si radem de altii

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Omorâm oameni. yawn
Sper că este destul de interesant pentru tine.

Dacă întrebi ce poţi să faci cu o anumită prietenă, înseamna că... nu sunteţi aşa de bune prietene. Nu ai nevoie de idei ca să ştii ce să faci când eşti cu cineva ok.

| kayla a răspuns:

Adevar sau provocare raised eyebrows

| Ania100 a răspuns:

Iesiti in oras beti un suc, mergeti 1 la cealalta pe-acasa, daca 2 aveti prieten iesiti la intalnire dubla, ceva mai interesant asa ai spus eu asa fac cu prietena mea care e colega cu mine si e cea mai buna nu una dintre ele:X

| Agnes_7146 a răspuns:

Nebuni laughing dam concerte \m/ glumim, ne infintam o trupa rolling on the floor

| dRoNNNkw0w a răspuns:

Pai puteti sa va uitati la tine daca nu e nimic interesant va jucati pe laptop sau calculator faceti clatite sau prajiturii va uitati la filmle voastre preferate si mergeti afara. Distractie placuta!

| cutesquirrel20 a răspuns:

Buna.Poi...
-povestim ce am mai facut etc.
-jucam carti, adev sau provocare ceva mai interesantbig grin
-radem de altii(mai mult la mistobig grin)
-dansam, cantam

| kidy_1467 a răspuns:

Depinde daca este o adevarata prietena/prieten puteti face aproare orice...bafta