| Ирина19 a întrebat:

Conteaza pentru tine cine incepe primul discutia pe net, tu sau el/ea? Sau nu va pasa si nici nu observati? Argumentati!
Mersi mult de tot!

Răspuns Câştigător
| JoDenVille a răspuns:

Nu conteaza neaparat. daca esti baiat.ar fi frumos sa incepi tu. dar si fata poate face primul` pas. in cazu` fetelor parerea mea e ca nu ar trebui sa exagereze. daca el e interesat. va dori sa vb cu ea si va face primul` pas :*

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu prea imi place sa ma bag in seama pe net sau sa trimit mass-uri(decat in cazul in care imi e prea lene sa ii zic fiecarei persoane in parte). Cine are nevoie de mine, in caz ca nu sunt Busy sau Idile stie unde ma gasestewhistling

| fluturas a răspuns:

La mine conteaza laughing
mie imi place o data eu, o data el asa cu randul laughing big grin
daca doar eu as incepe discutia mi s-ar parea penibil straight face adica inseamna ca pe el chiar nu-l intereseaza happy

| Petronela a răspuns:

Nu conteaza neaparat. Uneori eu incep discutia alteori el.

| Minks a răspuns:

Ce dracu intrebari sunt astea frate? Voi chiar n-aveti probleme reale pentru care sa va dam un raspuns? Da-l dracului de net, important e sa discutati fata in fata nu ascunsi de niste litere.

| cornel a răspuns:

Conteaza.nu stiu in ce masura. dar conteaza.

| Aiurita a răspuns:

Contează într-o oarecare măsură. Normal că mi s-ar parea mai normal şi mai drăguţ din partea lui să înceapă el. Dar cum ar fi puţin penibil să înceapă doar el, logic că mai încep şi eu discuţia. Până la urmă tot ce contează e că vorbim, nu? :]]

| Azzido a răspuns:

Adevar graiesti KGS! Inteleg ca viata este mai buna daca esti atent la detalii, dar nici chiar asa. Nici nu ar trebui sa te gandesti la chestii din astea daca ti cu adevarat la o persoana. Ma enerveaza fazele de genu ca daca nu o bagi in seama inseamna ca te-ai suparat pe ea, sau ca esti indiferent... Daca nu ai ce discuta la mom ala, ce poti sa faci? Ii zici buna si pe urma se aud greierii ca nu stii ce sa-i mai zici...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,imi place sa fiu abordat...

| enamorada a răspuns:

Desigur ca el ar trebui sa ia legatura cu mine happy! Dar in zilele noastre "cavalerismul" a cam disparut, drept urmare fetele fac primul pas spre inima baietilor straight face. Pacat sad, foarte pacat!