| marianamay a întrebat:

Credeti ca diferenta prea mare a clasei sociale dintre un cuplu afecteaza? de exemplu ea castiga 1000, 2000 euro, el castiga cateva milioane de euro pe luna

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
daca se iubesc, nu cred ca ar trebui sa existe astef de discutii, insa in ziua de azi, nu poti garanta pe asa ceva, fiecare vrea sa fie independent, iar cand vine vorba de bani, repede ajund la separare..sunt culluri si cupluri. uite un cuplu demn de urmau..Adreea ESCA SI SOTUL EI.
O SEARA BUNAhappy

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Vai Doamne...scuze pentru greseli
"astfel de discutii"
"repede ajung"
"cupluri si cupluri"
mii de scuzehappy

| marianamay explică (pentru caramela):

Ce ai vrut sa spui Caramela?

| William a răspuns:

Da el e traficant de droguri sau cum face banii astia?

| marianamay explică (pentru William):

El este fotbalist la o echipa mare din strainatate si ea este medic dentist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeva MILIOANE de euro pe luna? Cred ca este o greseala.
Dar sa-ti raspund: daca si diferenta de educatie este la fel de mare, vor fi afectati. Daca nu, nu va fi nici o problema. Banii intra in aceeasi casa si vor construi ceva impreuna.

| adi62 a răspuns:

Depinde de nivelul de cultura al fiecaruia, de felul de a fi si de alti factori. Judecand la rece nu este nicio problema dar... cand apar discutii nu se stie. Eu cred ca nu se poate generaliza totul depinde de mult mai multi factori!

| ManoleMaria a răspuns:

Nu ar trebui să afecteze dacă se iubesc