| alinusaa a întrebat:

Ati fost in situatia ca un coleg de munca sa va conduca mereu acasa si sa ajungeti sa va indragostiti de el? sau credeti ca r fi posibil sa va indragostiti daca el va conduce mereu si va mai si asteapta

Răspuns Câştigător
| yekto a răspuns:

Nu te intragostesti de el pentru ca te conduce acasa si/ sau te asteapta. te indragostesti de el pentru caitatea discutiilor in timpul acestor "plimbari".
si da, e posibil sa te indragostesti. si e pacat sa-ti negi/refuzi sentimentele

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu dar atat imi trebuie sa dau de o soferita pe TIR care va fi cu mine primele luni pentru ca voi fi incepator, nu vreau sa ma violeze (am glumit) dar nu am de gand sa am prietena.

| Laura46 a răspuns:

Tu ai nevoie d ecineva apropae, simti nevoia unui barbat care s ate protejeze.s-ar putea sa ai doar senzatia ca te indragostesti de el.Esti sigura ca il cunosti bine? Felul lui de a fi, hobby-urile lui coincid cu ceea ce iti place tie? De multe ori ni s eintampla sa avem impresia ca ne place de cineva ff tare, dar de fapt era doar nvoia de a fi cu cineva

| iFollowRivers a răspuns:

Sigur e posibil

| zoomumba a răspuns:

Este posibil ca si o relatie sa inceapa din acest punct chiar daca suna banal, e romantic.si da si mie mi s-a intamplat la fel si a fost minuat cat a durat.

| eugenl a răspuns:

E foarte posibil. Profita de asta...cine stie... poate e alesul

| anonimg a răspuns:

Oare nu cere ceva in schimb? Sigur ca da -mai devreme sau mai tarziu.

| Goguletzu a răspuns:

Wow,pentru mine ar fi o relatie perfecta, idilarolling on the floor