| Marya6329 a întrebat:

Cu ce o vei surpinde pe prietena/sotia ta de 8 martie? Te-ai gandit la ceva special, sau lasi aceasta zi sa treaca ca si toate celelalte? O femeie are nevoie sa se simta speciala(la asta nu ma refer numai la 8 martie)esti dispus sa o faci sa se simta speciala? Cum?

Răspuns Câştigător
| negru30 a răspuns:

O simpla cafea " cu zambet "este de ajuns

| Marya6329 explică (pentru negru30):

Da ai dreptate orice gest este de ajuns trebuie doar sa ii arati ca iti pasa:* Mersi pentru raspunsbig grin

| negru30 a răspuns (pentru Marya6329):

Bingo

4 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Sotia sau prietena nu am dar colegele mele de lucru sper sa le pot surprinde. Nr gandim colegii sa le punem sa se intalneasca intr-un loc la o "sedinta" mai speciala in care sa se intample lucruri pe care fetele/femeile le agreeaza

| Marya6329 explică (pentru cuvant):

Multumesc pentru raspuns!