| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa ii spuni iubitei mele daca vrea sa o sarut?'
Este mai mofturoasa!

16 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
se poate stii ce v arsta aveti?
e posibil sa nu aveti mai mult de 12-13 anisori?
COMENTEAZA SI ITI VOI DA RASPUNSUL.
O zi frumoasa sa aihappy

| onasis1961 a răspuns:

Sa-i spui, sau s-o intrebi? Daca ar dori ti-ar da de inteles.

| darrio2007 a răspuns:

Cati ani are iubita ta? E grav daca trebuie sa ii ceri aprobare pentru asa ceva.Nu va vad mult timp impreuna.Asta daca esti baiat destept.

| Bonotralalala a răspuns:

Vai, vai, vai!
Daca te iubea nu te saruta ea pana acum? Daca te iubea iti mai dadea o palma?
Think about that.
O zi buna ♥

suntserios
| suntserios a răspuns:

Adica sunteti intro relatie si trebuie sa ceri voie sa o saruti?

| SoloPC a răspuns (pentru suntserios):

Peii am incercat odata si mi-a F**** o palma...

| suntserios a răspuns (pentru SoloPC):

Aveti mai mult de 12 ani?

| darrio2007 a răspuns (pentru SoloPC):

Asta nu e prietena.Scuza-ma.Eu ii intorceam palma inapoi.

| lpavel a răspuns:

Nu trebuie sa-i ceri voie pentru asa ceva, doar sarut-o si gata! Prima data un pupic mic de incalzire apoi vor veni si restul... happy Daca-i mofturoasa ce? o sa te ia la bataie sau ce o sa faca? Daca nu o saruti si trece un timp o sa creada despre tine ca esti un molau!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.nu este mofturoasa.NU stie sa sarute.sii ii e teama ori rusine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Convinge-o in asa fel incat sa vrea.
Desi daca e asa mofturoasa, nu prea cred ca poti face ceva.
Mult noroc.
Te pup!

| EvaneSScence a răspuns:

O saruti si gata. Daca e iubita ta e normal sa va sarutati.

| Carmen a răspuns:

Roag-o sa te sarute ea pe tine!

| StonemAlly a răspuns:

Nu mi se pare normal sa iti traga o palma pentru ca tu, prietenul ei, ai incercat sa o saruti. Depinde si ce varsta aveti. Poti sa ii spui frumos ca sunteti impreuna, ca tii la ea si ti-ai dori foarte mult sa o pupi[pupat nu sarutat] si cum a mai zis cineva dupa o sa vina si restul. Un pup acum, unul mai tarziu in cateva zile ii trece si o sa te lase sa o si saruti fara sa iti dai seamahappy

| Mirana03 a răspuns:

Pai ce ca sa o saruti trebuie sa-i ceri permisiunea, daca se poate sau daca nu se poate. Foarte simplu nu o mai intreba daca vrea sau daca nu vrea si sarut-o.

| MihaiSDK a răspuns:

Daca e mofturoasa nu ai ce ii face! Nu poti sa schimbi caracterul! Insa poti sa o intrebi discret,''noi suntem impreuna sau ce? Saruta-ma!''Intrebarea e daca aceasta e iubeste? Daca nu merge, aseaza-te langa ea si uita-te la ea in ochii apoi usor la buzele ei, apoi intoarce-ti privirea inapoi la ochii ei si observa daca aceasta iti umezeste buzele(asta insemnad ca vrea sa fie sarutat-am iinvatat despre asta). Deci Good Luck