| AnaMaria40 a întrebat:

Cum blochez un cont de pe Facebook?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce să blochezi contul cuiva?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la persoana respectiva pe profil si dupa "Prieteni" si "Mesaje" iti apare o rotita acolo scrie raporteaza/blocheaza... funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Setarile contului in partea de sus a paginii in dreapta butonul arata ca o rotita si este langa un lacat. apoi vei vedei si varianta blocheaza. introuci id.succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vezi aici,
http://www.tpu.ro/......-altcuiva/
Te pup!

| KristinnaKr a răspuns:

Apesi prieteni la mesaje si iti apare o rotita "blocheaza" big grin

| MaslinutaAmara a răspuns:

1.Acount Settings in dreapta sus de tot unde este scris si numele tau pe banda albastra unde e si numele tau scris.

2.In partea stanga click pe "Security".

3."Deactivate your account.", este la sfarsitul listei si apare scris cu albastru.

4.Alegi una din optiunile de la "Reason for leaving (Required)"

5. Click si la "Email opt out:"

6. Apoi click pe butonul albastru "Confirm"

Daca vrei sa-ti reactivezi contul, intri din nou pe facebook, introduci adresa de mail si parola (cele actuale) si contul se va reactiva.

Succeswinking