| Deita a întrebat:

Cum e sa te simti mireasa? ati avut emotii?
Eu daaa...si sint foarte fericita ca am avut si un mire special.

Răspuns Câştigător
| andrelina a răspuns:

Casa de piatra! Ca nd am fost mireasa, nu am avut emotii mai deloc.In ajunul nuntii, vineri, am luat un bromazepan, pe la 4dimineata, iar a 2-a zi m-am trezit la 7, intrucat trebuia sa ajung la coafor.Asta,fiind pe data de 31octombrie, anul curent.Probabil,a intervenit si oboseala. Mi-am stapanit emotiile, razand, aproape continuu.Deh!

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In primul rand casa de piatra! Sa va iubiti mult! Imi imaginez ca e o senzatie speciala. Este un moment unic in viata sa iti unesti destinul cu cel pe care il iubesti.

| Bacemi a răspuns:

@Lora, chiar daca Samoila zice ca mai am oleaca si trec de partea dusmanilor nu se va intampla asta tongue

| Bacemi a răspuns:

@Lora, am face o pereche buna. Pacat ca inima mea e deja vanduta. Dupa mult timp in care a fost la amanet cineva a cumparat-o.

nony
| nony a răspuns:

Casa de piatra si rotunda (sa nu asculte vecini pe la colturi)hee hee

| JeSa a răspuns:

"Casa de ckacat", asta ca sa nu-si bage restul nasul, glumesc, sa fie intr-un ceas bun! Numai fericire va doresc, pa!

| Linda a răspuns:

Am fost obositi, parintii nu ne sunt din unde a avut loc nunta. S-a terminat destul de repede. O senzatie frumoasa ca amandoi eram frumosi si tineri si de-abia asteptam terminarea evenimentului si prima noapte impreuna.

| Fifylici a răspuns:

Acuma nu pe bune @bacemi si @Deita va-ti casatorit? au am inteles eu gresit
cati ani aveti?

| di@n@ a răspuns:

Va doresc ca viata sa fie frumoasa pentru amandoi; sa traiti frumos si sa fiti un exemplu demn de urmat.Casa de piatra si sa fiti fericiti!

| Aliyaa a răspuns:

Casa de piatra si copii de plastelina!laughinglaughingglumeam, multa fericire si prosperitate in casnicie!

| TotLora a răspuns:

A fi mireasa pentru mine inseamna a fi o mica printesa care se bucura de tot ce poate fi mai frumos intr-o singura zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cind a vazut cit de neinduplecat, eram a incercat o vorba din batrini cind era mireasa. A incercat sa ma calce pe picior in biserica.Era cit pe ce sa nu se mai simta mireasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
După ce am să mă căsătoresc, am să-ţi dau de veste, ok?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer? Nu voi sti niciodata decit din experienta altora laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa fie o zi memorabila... daca te casatoresti din dragoste. ca daca sunt altele la mijloc...waiting sa fiti fericiti si multi copii :*:*

| tria a răspuns:

Casa de piatra