| Robert1550612 a întrebat:

Cum fac o fata mai mare sa se uite la mine sau sa se indragosteasca de mine? Pls

Răspuns Apreciat de Editori
| anotherwoman a răspuns:

Citisem in cartea Mini Obiceiuri ceva despre asta si m-a amuzat, zicea ca atunci cand iti este frica sa abordezi o fata in public din teama respingerii tot ce trebuie sa faci este sa pui un picior in fata celuilalt in directia ei. La un momendat dat, inevitabil, vei ajunge in fața ei si te vei simti obligat sa-i vorbestilaughing nu te teme de respingere, din contra, ar trebui sa îmbrățișezi lucrul acesta, lucrurile bune fara munca nu ajung la tine. Fii politicos, in niciun caz libidinos cu complimente( chiar iti recomand sa nu le faci deloc la inceput). Spune-i ca ti-ar placea sa vorbiti si sa o cunosti, raporteaza-te la ceea ce iti doresti tu. Daca nu doreste sa stii ca n-ai pierdut nimic, mai are balta peste.
Succes.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Faci marturie in fata ei

| Violleta2022 a răspuns:

II faci cu ochiul si daca se prinde... vezi tu happy
Daca nu vezi, inseamna ca ai deja ochii umflati si vei vedea curand, intai cu un ochi si ulterior, incet-incet il vei putea deschide si pe celalalt laughing

| gemeni6226 a răspuns:

Sa fi foarte politicos si dragut cu ea, s-o faci sa rida, da-i atentie la ceea ce spune zimbeste la ea, fa-o sa se simta speciala.Si chiar de nu reusesti din prima zi nu renunta.Chiar daca nu din prima zi dar cu timpul(in cateva zile)in mod sigur vei reusi.Nici o femeie nu poate rezista la admiratia sincera a unui barbat numai daca e prost crescut si mirlan nu-i da atentie.

| Ineys a răspuns:

Intreab-o pe ea.

| Apokales a răspuns:

Cu bani, evident.

| Ely1234567 a răspuns:

O fata nu sta cu tine pentru cine esti tu, ci pentru ce este ea atunci cand este langa tine. Sun-o numai pentru. ai spune ca te gandesti la ea. Nu uita sa-i reamintesti cat de mult inseamna pentru. tine Oferă-i atenția și timpul tău.

| SoareDaniel a răspuns:

Asta da intrebare, unii se plang ca nu gasesc antidotul la specimenele astea, altul intreaba daca poate sa cucereasca una mai mare decat el, probabil plina de botox! Ai putea, intr-un club sa o convingi cu donatarea din pantalon. Nu stiu exact acum la ce varsta faci referire, sa nu uit asta, dar din cate stiu eu sa iti iasa asa ceva trebuie sa fii un CR7.