| geomititik a întrebat:

Cum il fac sa se indragosteasca de mine? ca m-am si culcat cu el de fata mare...

Răspuns Câştigător
| bunica a răspuns:

Norocul, lui ca ai fost fata mare ca daca erai mica intra la corupere de minori si... daca nu te vrea las-l.

7 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Asta nu este un motiv plauzibil pentru el, care sa-l determine sa se indragosteasca de tine. Se pare ce nu ti-ai ales persoana potrivita cu care sa faci acest pas important din viata ta. Cu o singura exceptie - daca trairile actului sexual te-a multumit atunci, este OK. Vei gasi un baiat care sa te iubeasca asa cum iti doresti. Se pare ca acesta nu te merita. Daca totusi pe EL il vrei, incearca sa fii mai detasata si putin mai sigura pe tine _ in general nu le plac femeile disperate_ si poate atunci isi va schimba comportamentul. Bafta!

| bismark65 a răspuns:

Daca nu s-a indragostit pana acum... poate daca-i faci farmece pe al babe o sa reusesti

| sevraj a răspuns:

Incerc sa nu mai vb urat ca mi-a venit mail ca vorbesc vulgar...cum ai putut sa te lasi prostita daca tu nu simteai ca nu te iubeste? nu te-a iubit...nici n-o sa te iubeasca, esti inconstienta, si ninfomana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai faci ceva mai placut decat sex...sa nu te uite nici o data fai ce alta fata no sa-i faca nici o data tongue si daca nici atuncia nu reusesti inseamna cai gaywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti proasat ca te-ai ulkat cu el ...sai fost lui de tine nu se cula cu tine asa ca el doar sa folosit de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebuie sa te gindesti putin, nu a trebuit sa te culci cu el ca numai sai tragi atentia, sa-l faci sa te iubeasca ...nu trebuia sa te jertfesti pentru el, eu consider ca nici o persoana nu merita asa ceva pina nu trece ceva timp! Iti vei gasi o persoana mult mai buna decit el! Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merita sa faci asta pentr el, gandeste-te la tine.