| beast5 a întrebat:

Cum as putea, sa fac o fata, sa se indragosteasca de mine si sa nu se mai uite dupa alti baieti?
multum!

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sa se indragosteasca de tine, vei putea dar,,,,,, sa nu se uite dupa alti baieti, nuuuuuuuuuuuuuuuu111

evenso
| evenso a răspuns:

Nu poti face asta, tu nu poti dicta sentimentele altora, nimeni nu poate de fapt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaseste activitati comune, afla cei place ei si daca nu merge nu a fost sa fie.

| nicolicipici a răspuns:

Buna! o fata nu se indragosteste as pe loc de tine, se indragosteste fiind mereu langa ia, sa o ajuti la greu sa fii cel mai bun prieten al ei si dupa vin lucrurile de la sine o scoti in oras, ii compui un cantec ii iei un trandafir, o bratarica cu initiala ei big grin asa se face