| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac o fata sa fie cu mine chiar daca ea are alt prieten funda! scuze de categorie

7 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Buna.
Te comporti frumos cu ea.O inviti la un suc.Ii esti prieten.Ii asculti problemele.Ii cumperi cadouri etc etc.
Este usor sa cuceresti o fata.

| JustSimple a răspuns:

Nu stiu, ai putea sa spui ca iubitul ei are pe altcineva sau l-ai vazut cu o alta fata. Prietena ta va avea nevoie de compasiune si tu esti in preajma...o compatimesti si poate te place si iti da o sansa.Eu asa as face.

| MirelaC a răspuns:

Ea are prieten si tu vrei ca ea sa se desparta de el?
esti praf, daca-i asastraight face
tie ti-ar placea sa ti se intample asta?
Gooosh!

| claudiuxs a răspuns:

De cucerit o fi frumos, dar daca ea chiar iubeste pe altcineva, daca ea simte ibire pura fata de altcineva, vrei acum sa distrugi niste sentimente si legaturi atat sufletesti cat si emotionale? daca chiar o iubesti cu adevarat spune-i epf ata ca o iubesti, dar daca nu o iubesti vrei doar o simpla relatie, atunci gandeste-te de doua-trei ori ianinte sa faci ceva

| Alinuu24 a răspuns:

laughing.
Daca ea tine foarte muult la acel baiat.ar fi un pic km greu, dar daca sta cu el doar ca sa nu fie singura ii usor oh go on.
Da-te pe langa ea, vb frumossbatting eyelashes...Cu toate ca sunt fata.nu prea stiu laughing. Daca ai fi fost afta as fi putut sa te ajut mai multlaughing).
Oricum succes:*.

| Bubbleee a răspuns:

Incearca sa stai mult timp cu ea, daca e suparata de ceva sa-i fi mereu alaturi
te mai bagi cu ea in seama, da mai mult incearca sa te apropii de ea si sa stai mereu cu ea happy

| 阿雷克桑德拉 a răspuns:

Deci.ma stiu pe mine! sunt fata. si ma las cucerita foarte usor. din pacate.nu ma refer la alte chestii cum ar fi sa cad la pat sau dn astea. ma refer ca ma indragostesc f repede.totul sta in comportamentul tau. vorbeste-i dulce, frumos, fii gentil, cand o vezi suparata incearca sa ii dai sfaturi, sa fii langa ea kad are nevoie, si multa...multa atentie. fa-o sa se simta ca o printzesa in alte cuvinte. fa-i multe complimente, incearca sa observi schimbarile fizice care le are, de exemplu: ce frumos te-ai imbraat azi.iti sta bine, sau ce bine iti sta cu machiajul asta. oricum ceva care chiar sa iti placa. nu so mintzi de acum. dar depinde si de persoana. sunt fete care pur si simplu indiferenta le atrage si mai mult. daca ea te place cat de cat merge si faza u indiferenta.sa nu-i dai prea multa importanta, ca s-o faci sa umble ea dupa tine. mai ales sa fii dragut asa, si bine imbrakat si ingrijit. na..., dar daca zici ca are prieten.mai bine prima varianta big grin bafta oricum