| ramonamarynuta a întrebat:

Cum faci ca sa obtii tot ce crei de la partenerul tau?

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ii oferi tot ce vrea. Daca l-ai ales bine, va fi reciproc

| RAY a răspuns (pentru Brigaela):

Ce inseamna a oferi tot ce vrea?

| Brigaela a răspuns (pentru RAY):

Nu am definitii complicate. Din momentul in care am decis ca el este omul pe care il iubesc, i-am oferit absolut tot ce a cerut sau am simtit eu ca va vrea. Fiindca, asa cum am zis, daca este omul potrivit nu imi va cere lucruri rele.

| Adry05 a răspuns:

Il parasesti ca nu merita o scarba ca tine oricine o fi el.

| Violleta2022 a răspuns:

Un dragostea adevarata, oferi inainte sa primesti si te asigur eu, ca de sentimentul este reciproc, nu-i nevoie sa ceri, ca partnerul iti va oferii cu acelasi drag, tot ce doresti.

Daca partneriatul asta este fals, probabil ca trebuie sa discuti cu el si sa negociati, ce oferiti fiecare.

| mihai69 a răspuns:

Îi ceri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii faci o fe latie.happy

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe mine ma manipulezi toata ziua iubire dar nu-mi pare rau ca noaptea te manipulez eu

| Xelon a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai invata tu pe aici tehnici d-astea secrete de manipulare a (pune tu un cuvant aici)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xelon):

Sa pun acolo un cuvant?
"Camera Alba "iti spune ceva?big grin

| Xelon a răspuns (pentru anonim_4396):

Alba,Rosie, nu conteaza culoarea camerei daca sunt cu tine si am un pat, nimic nu mai conteaza laughing))

| H321G4U5 a răspuns:

Ca si baiat pot sa spun ca ai putea sa il ispitesti si sa il pui sa faca tot ce vrei(nu este prea corect ce vrei sa faci tu, dar in fine, in dragoste si razboi totul e permis rolling on the floor)