| LoveYoux3 a întrebat:

Cum faci un baiat sa te placa? si Cum ii spui cel mai usor ca ii place de el?

Răspuns Câştigător

Eu acum zic cum faci ca sa te placa pai depinde. da ca esti frumoasa te comporti frumos si esti desteapta asta conteaza cel mai mult.Da ca ai vrea sa i spui ca iti place de el te duci la el si mai intai il intrebi da ca lui place de tine sau cea mai usoara modalitatae i trimiti un biletel si scrii pe el: "Eu sunt o persoana care nu o sa iti zic cine sunt si imi place de tine scrie aicia da ca iti place de mine ne intalnim... si dupa continui tu.Si o sa afli asa si o sa stie si el ca tu il placi. Pa pa! Succes. :d

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii zici, hei dragule vino incoa ca vreau sa fii al meu.

| harciog a răspuns:

Mai bine ii arati fara prea multe cuvinte.