| Minnye10 a întrebat:

am si eu o problema! daca iti place un baiat si el nu prea te place, ce ar trebui sa faci sa te placa?

Răspuns Câştigător
| LifeIsMyColor a răspuns:

Nimic. Stii ca se spune ca " Dragoste cu sila nu se poate " deci practic nu prea ai ce sa faci ca sa te placa. Dar de unde stii ca el nu te place? Incearca sa vorbesti cu el, sa te apropii mai mult si sa deveniti prieteni din ce in ce mai buni. E singura solutie =]. Succes :*!

2 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Pai daca nu te place din start de ce sa te mai chinui? Dragostea cu forta nu tine.batting eyelashes

| Străfunziu a răspuns:

Sinuciderea e ultima ta speranţă.