| dumy02 a întrebat:

Cum imi pot face parintii sa ma lase sa tin doi pisoi in casa? Am incercat sa le explic ca o sa ii invat eu sa nu se urce pe masa sau sa zgarie canapelele, dar tot nu accepta. Sper ca imi ve.ti raspunde. Dau FUNDA. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

De ce doi? Intai fa eforturi de convingere pentru un pisoi. Doi nu e mult, dar motivul de a te refuza e, din aceasta cauza, mai sustinut. E greu sa convingi pe cineva sa tina un singur exemplar. Daca vei reusi, desi nu sunt doi, considera a fi o batalie pe jumatate castigata. happy

1 răspuns:
| bbbbbbbbnbbbb a răspuns:

Daca vrei sa te lase sa ii tii in casa încearcă de acum sa fii mai responsabil (in caz ca nu esti) dar daca esti deja responsabil cauta toate avantajele de a avea doi pisoi in casa ca si animale de companie si poate se vor răzgândi. Mult succes. Funda?