| Sas a întrebat:

Cum mă pot înscrie la o agenție matrimonială?

14 răspunsuri:
| Sas explică:

Deci mai sunt sau nu?

| anonim3247 a răspuns (pentru Sas):

Agenții matrimoniale nu mai sunt de mulți ani și erau numai pentru femei care vroiau să se mărite cu bărbați străini.

| anonim3247 a răspuns (pentru anonim3247):

Erau reguli foarte stricte la agențiile matrimoniale și femeile trebuiau să îndeplinească multe cerințe.

| Lioana a răspuns:

Site-ul sentimente.ro de care vorbeste anonimul e pe bani. Nu poti trimite mesaje daca nu platesti. Poti doar catre un cont platit dar fetele de obicei nu au conturi platite. Din cauza asta oferta e cam saraca pe site-ul acela.
Exista si site-uri gratuite.

| Sas explică (pentru Lioana):

Am încercat pe site-uri nu merge

| anonim3247 a răspuns:

Agenții matrimoniale ca acum 25 de ani nu mai sunt.

| Lioana a răspuns (pentru anonim3247):

Lasa ca e ok baiatul. Si apoi chiar daca n-ar fi, fiecare sac isi gaseste petecul.

| anonim3247 a răspuns:

Exact cum erau agențiile matrimoniale acum 25 de ani e un site de matrimoniale.

| AmandinaDragan a răspuns:

Cu atentie!

| just4ubr2015 a răspuns:

Matrimoniale.ro e gratis si gasesti ce cauti tu daca vrei

| Sas explică (pentru just4ubr2015):

Am cont, dar nu mi-a răspuns nimeni sunt multe femei în vârstă.

| just4ubr2015 a răspuns (pentru Sas):

Atunci cauta pe Facebook acolo poti vedea persoana si ce prieteni are.

| Sas explică (pentru just4ubr2015):

Nu merge pe Facebook

| just4ubr2015 a răspuns (pentru Sas):

Daca stresezi fata si pari prea disperat e normal sa nu mearga ia-o usor discuta despre subiecte comune invit-o la o plimbare la o cafea sa va cunoasteti mai bine