| maissner a întrebat:

Cum pot ajunge la un psiholog? Vreau sa ma duc la psiholog, dar nu pot sa merg la cel al scolii ca tipa imi e profa, si in plus are orarul in timpul orelor.

5 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

O_o tipa? Ce fel de psiholog este?
Cel mai simplu este sa cauti unul in orasul tau, dar costa cam 500de mii lei vechi 60 min.Si parca nu se merita.
Poate gasesti un psiholog online, sau consiliere online?

| AlinaaAli a răspuns:

Spune-ne si noua de unde esti si poate te putem ajuta mai mult! eu am fost la un psiholog care la elevi si studenti le lua doar 20 de lei orawinking si e foarte buna!

| alina58 a răspuns:

Pai ea e acolo sa te ajute. Roag-o sa ramana dupa ce termini orele!

| MindFreak a răspuns:

Datoria ei e să te programeze într-un interval orar care să nu îți afecteze programul școlar. Așă că adresează-te ei fără probleme. Bine, asta dacă vrei să te consilieze ea.

| DeeaMarry a răspuns:

Si eu am fost la psihologul scolii in timpul orelor. Nu vad care ar fi problema... Mi-a dat scutire pentru ora aceea si in plus am absentat si de la un test big grin.
Discutiile pe care o sa le ai cu ea sunt confidentiale, deci nu are nimic ca iti e profesoara.