| supernovaELIT a întrebat:

Mai tot timpul sunt trist. Cred ca sufar de depresie. Ce sa fac? (nu vreau sa merg la psiholog)

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Iesi mai mult cu oamenii.Cu cat gandesti mai mult cu atat esti mai trist.Asa cand iesi in gasca toti vorbesc in limba lor tampenii amuzante care iti distrag atentie de la propriile probleme

| alissu a răspuns:

Asculta melodii care pentru tine conteaza, cele care iti amintesc de zilele bune si nu uita sati traiesti viata pentru ca e una singura.Gandestete ca uni ar da orce sa aiba o sansa la viata la fel ca tine si gandeste-te la persoanele dragi care ar plange dupa tine.Succes