| nicoleta286 a întrebat:

Hei TPU! Care este\ care a fost cel\cea mai ciudata profa a voastra? Ce facea in timpul orelor?

6 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Proful meu de chimie dupa ce scrie la tabla cu creta se linge pe degete.Asta face de multi ani dar noi am observat acum cateva luni.

Răspuns utilizator avertizat
| Nudamnume a răspuns:

Anul trecut aveam o profa de mate..no comment....ne facea mereu sa radem si faza ciudata era ca atunci cand o sparam ne dadea test cu exercitii pe care nu le stiam niciunul, nu degeaba luam toti din clasa nota 5...ne mai si injura.dar era distractiva profa..trantea cate o gluma e radeam toata ora.

| StilinskiS a răspuns:

Am avut un prof de religie mai gras si chel. Era, practic, obsedat de curatenie. In timpul orelor ne punea sa scriem iar el isi stergea mainile cu servetele umede, isi taia unghiile, nu voia sa atinga usa, ne punea sa deschidem geamurile si o data ne-a spus ca [, ] cafeaua din cancelarie a fost cam rea si ca trebuie neaparat sa ajunga la baie.

| Torarinchi a răspuns:

Proful de fizica este ciudat rau! Tot anul nu ne preda nimic, iar in ultimele 2 luni de scoala isi amintea ca ne trebuie note! love struck love struck love struck

| nicoleta286 explică:

Eu sincer am o profesoara de muzica care ne dadea cu apa sfintita in cap si mereu ne spunea sa ne spalam pe labute.Era profesoara de religIe de mate si din cand in cand isi amintea ca e profa de muzica si ne pune porecle interesante.Ex:pisi ochelaristo frezila verzisor