| GamingSchool a întrebat:

Cum pot cuceri o fata prin maxim 9 cuvinte?

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Am euro si dolari draga mea. Vrei si tu?

Sunt chiar 9 cuvinte...

9 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Zi ce culoare are bmw-ul tau big grin

| darrio2007 a răspuns:

Daca intrebi asta, mi-e teama ca iti trebuie un roman.

| Freya1 a răspuns:

Doar dacă ai dat-o pe spate cu aspectul tău fizic sau cu bani tăi o poţi cuceri din 9 cuvinte.

| OldSoul a răspuns:

Ii spui "Vrei sa fii sotia mea?"

| Hammurabi a răspuns:

Dacă vrei să cucerești ceva, învață și tu mai mult de 9 cuvinte.

| PersonajFictiv a răspuns:

Daca esti badboy cu bani nu ai nevoie de cuvinte.

| Justme1997 a răspuns:

Hai să-ți fac cinste la shawarma cu de toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mai mult de 9 cuvinte ramai fara aer sau cum? laughing
Nu stiu cati ani ai dar o fata nu o fetita poate fi cucerita printr-o conversatie inteligenta care nu se rezuma la cateva cuvinte si un subiect de discutie.
Poti sa ii atragi atentia prin cateva cuvinte. Gen sa ii spui in loc de: ce frumoasa esti -Ce tinuta deosebita/draguta ai.
Ce coafura interesanta ai...asa de cate ori va vedea acele haine sau se va pieptana se va gandi la complimentul tauwinking

| asdf2kpower a răspuns:

Am casă, BMW și bani fără număr ca Versace.