| InGeRaS_7597 a întrebat:

Ce cuvinte ar trebui sa i le spun unei fete pentru a o cuceri? Funda pentru cele folositoare!happy Mshappy

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu sunt fata si iti spun parerea mea.Sunt unele fete pe care cu o vorba gen:"Ce frumoasa esti azi"le dai pe spate.Acele fete sunt mai naive.Pe o fata cu picioarele pe pamant nu o cuceresti cu cateva vorbe.Eu sincer as prefera ca un baiat sa imi spun ca ma place, la fel cum a zis si Monday.Stiu ca acesta nu este raspunsul pe care il vroiai, dar asta e adevarul. Dar totusi pe mine ma incanta in general baietii manierati.

2 răspunsuri:
| S_6864 a răspuns:

Pai eu cred ca ai putea sa o chemi putin cu tine si sa ii spui ca o placi. la mine merge si multe fete chiar apreciaza asta.Mai ales la un baiat pentru ca ai fi intr-un fel un caz mai special.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treci la cratita! fa o SARMa