| Melyssuka a întrebat:

Cum pot face un baiat sa ma placa daca are prietena? si nu prea ma baga in seama ma ignora... dar avem aceiasi varsta. si nu prea iese pe afara dar vorbim la telefon din cand in cand.happy funda!:*

4 răspunsuri:
| rousz a răspuns:

Buna! Nu cred ca merita sa te bagi in relatia lor, e prea urat nu cred ca tu daca ai fi fost pusa in locul fetei ti-ar fi placut! nu stiu decizia iti apartinewinkingai grija

| alexTT a răspuns:

Spune-i ca vrei sa faci sex cu el, sigur te va accepta.

| GLu a răspuns:

Vezi ce-i place la o fata si ce nu-i place la prietena lui, dar in mod subtil sa nu exagerezi. Succes

| ZaKy a răspuns:

Incearca sa vorbesti cat mai des cu el la telefon, zi si tu ca ai o provocare de la cineva sa il saruti...chiar nu stiu, faza e ca are prietena, daca nu avea era mult mai usor. Oricum Bafta!