| Ioana01 a întrebat:

Cum pot sa cunosc barbati inalti? tongue Mie imi plac foarte mult barbatii foarte inalti (1.90+) si nu prea am ocazii sa cunosc asemenea barbati. Aveti o idee cum as putea sa cunosc?

12 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Era un banc cu un iepuras, care tot intreba la brutarie, daca au cumva "painici", mici, mici. Exasperata, vanzatoarea, i-a adus iepurasului.painici. La care iepurasul :"Si. la ce folosesc painicile astea?". Cam asa si cu tine, la ce-ti folosesc? Inaltimea nu este un criteriu atat de important. Dar daca totusi, iti plac sau esti si tu inalta, cred ca numai printre sportivi poti sa gasesti asa ceva. Dar ai grija, ca lor, s-ar putea sa le placa fetele.scunde(chiar am intalnit un asemenea caz. El avea 1, 90 si ea 1, 50.

| Anca a răspuns:

Daca si tu esti inalta, inscrie-te la o agentie de modele. Acolo vei gasi barbati si inalti si frumosi.
Ca banuiesc ca nu`i alegi doar dupa inaltime. Vrei sa arate si bine, nu? laughing)

| noob a răspuns:

Eu sunt inalt, dar vezi ca sunt si pedofil!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ais_cold_george am 1, 98 constitutie atletica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mihaitza_261

| pna a răspuns:

Am eu 1.90 si vreo 83 de kg, saten cu ochii caprui,, ce zici o punem de o intalnire?

| tall a răspuns:

Pai deja ai gasit unul tongue Pe mine (205 cm) Daca vrei sa luam legatura, gasesti tu o modalitate sa ma contaztezi.winking

| Ioana01 explică (pentru tall):

Da-mi si mie id-ul tau, eu nu pot sa iti trimis mesaj pentru ca sunt membru junior. Poate tu poti

| tall a răspuns (pentru Ioana01):

Nici eu nu pot sa-ti trimit. happy

| Arlechino a răspuns:

Da, o prima varianta ar fi anuntul la matrimoniale, unde ar trebui sa subliniezi cerinta asta, iar a 2-a, ar trebuie sa incepi sa frecventezi meciurile de baschet, volei, handbal masculinhee hee

| Eduard_Sanducu_1994 a răspuns:

Si eu sunt inalthee hee am 1.93 >big grin

| Eduard_Sanducu_1994 a răspuns:

Eu sunt inalthee hee