| iulya_8700 a întrebat:

Cum pot sa fac sa nu-mi mai supar prietenul?

7 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Iarta-ma pentru ce voi scrie fii mai indiferenta si nu-l bate la cap si va fi relatia voastra super bafta

| Afdsa a răspuns:

Fără fiţe gen " Vaiiii iubituleee dar ştii cât de mult te iubesc eu pe tine...nu-mi iei şi mie pantofii ăia? Hai că ştii doar că te iubesc.",să nu fii pe centură never,rezistă măcar cât timp ai un prieten, şi nu-l fă să se simtă prost sau gelos.Să nu-i faci faze, că de ce a întârziat 1 minut la întâlnire sau ceva de genul ăsta, că e ceva normal pentru unii băieţi ca să întârzie, adică să nu fii pisăloagă la asta mă refer.Ieşiţi mai des la un suc,un film ceva, nu sta numai cu prietenele.SĂ FII TU!
Sincer mă gândesc câteodată cum rezistă unii băieţi să stea cu materialiste numai pe interes, doar pentru că arată bine oh go on...

| Jalnic a răspuns:

Îi dai o bere...
Glumeam... Pai detaliază puţin, din ce motive se supără?

| CeVreauEu a răspuns:

Pai depinde cu ce l-ai suparat. Vorbeste totimpu frumos cu el, alinta-l, spune-i ca il iubesti si ca nu sti ce te-ai face fara el. Daca nu-i prea place cand il alinti, atunci spune-i ca il iubesti dar sa fi seriosa sa nu fi asa alintata. Depinde, fiecare baiat in felul lui. Mai da-mi cateva detalii despre el si te pot ajuta mai mult. Si mie mi se intamplase intr-un timp sa-l supar de fiecare data cand vorbeam cu el dar acum stiu ce am de facut. Vorbesc totimpul frumos cu el si orice zice el nu-l contrazic ca sa nu-l supar, si cand e pe cale sa se supere pe mine incep sa schimb subiectul si ii reamintesc cat de mult tin la el. Si in felul asta nu ma mai cert cu el, e o metoda destul de buna. Daca vrei sa te mai ajut cu ceva sunt aici:* te pup si sper ca te-am putut ajuta love struck

| ArcAnna a răspuns:

Fii sincera cu el.fii alaturi de el cand are nevoie de tine. flateza'l, daca poti ii poti oferi mici cadouri.nu il sufoca.fii prietena lui nu doar iubita lui(relatii de genul tin intr-adevar). incearca sa arati putin diferit in fiecare zi, astfel va fi si mai interesat de tine

| ILeNutsa06 a răspuns:

Incearca sa-l intelegi si pe el!

| RichRoll a răspuns:

Niste informatii mai multe ne poti da? cum adica il superi? ce ii faci?