| OanaMariaG a întrebat:

Cum pot sa imi recuceresc fostul iubit? ne-am despartit pe faptul ca nu ne mai intelegeam? cum porcedez? multumesc, fundita

3 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Depinde care a fost cauza neintelegerilor voastre. Daca ambii puteti trece peste motivul pentru care v-ati certat puteti avea o discutie in acest sens. Asta numai daca intr-adevar va iubiti si aveti sentiment eunul fata de celalalt. Daca nu exista sentimente nu cred ca se merita si veti gasi din nou motive de cearta.De recucerit cred ca va fi suficient ca cel care a gresit sa ii dovedeasca ca acea greseala nu se mai repeta.Succes!

| KodrutZ a răspuns:

In genunchi. Mai departe, te descurci tu. Preferabil nu in public, dar merge si pe sub masa intr-un separeu la restaurant, la o adica...

| ir3al a răspuns:

Buna ONISHAKA... uite parerea mea : in primul rand nu trebuie sa te umilesti in fata lui deloc.arata-i ce a pierdut.Acum mai mult ca niciodata aranjeaza-te cum numai tu stii.Trebuie sa fii super frumoasa.Nu incerca sa il fagi gelos sau chestii de astea pentru ca nu tin.Nu il mai baga in seama.INDIFERENTA DOARE CEL MAI TARE. incearca astea iar daca nu merg lasa-mi mesaj din nou...Voi fi bucuroasa sa te ajut!love struckBafta