| Darius123456 a întrebat:

Cum pot sa o conving pe mama sa nu mai lucreze pe tir?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar ce lucreaza ea pe tir?

| mihai69 a răspuns:

Ia-ți tu un job plătit regește și pune-o pe ea să stea acasă, să aibă grija de nepoți!

| ALGator a răspuns:

Ce hobby ciudat are mămica ta! Ca să renunți la tir trebuie să te faci pilot sau capitan de vapor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa o convingi>?
poate mamei tale ii face placere sa lucreze pe tir (zic si eu)
daca vrei sa o convingi din motivele tale personale eu iti sugerez sa nu o faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i sa lucreze cu tiristi.

| Nastasiu62 a răspuns:

Gaseste-i tu alt job sa platesca la fel sau mai bine

| Pojega_Mihai-Cătălin_1977 a răspuns:

In primul rand spune-i ca ai nevoie de ea. Daca ea este mereu plecată spune-i ca nu ai cui sa ii mai împărtășești secretele tale si ca nu o simți in siguranță. Spune-i ca ar trebui sa își caute de munca aproape de casa fiindcă sunt multe joburi mult mai eficiente si mai bine platite