| tina_3350 a întrebat:

Cum sa o conving pe mama sa imi ia botinehee hee? funda:*

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Fa tot ce poti ca sa o impresionezi!
du-te la cumparaturi
fa de mancare
spala vasele
du gunoiul
da cu aspiratorul
sterge praful
bafta! :* :* :*

| foxi a răspuns:

Printr-o fapta buna, la care nu se astepta!

| Puffy_1082 a răspuns:

Ai putea sa-i zici ca la scoala te simti bine cu ele si ca ai avea nevoie pentru noul sezon. Fa-o sa cada de acord cu tine.adica va duceti si va uitati si daca tu ii arati un model care nu iti place intreab-o ei care i-ar placea.si incercati sa cadeti de acord

| Laura a răspuns:

De ce nu ti-ar lua? Te-ai gândit că poate nu are bani? happy

| lolodropy a răspuns:

Promiti ca inveti bine tot anul scolar si ca faci treaba in casabatting eyelashes vei fi fata cuminte si ascultatooooaree si pui moaca aia de catelu nevinovat pe o muzica de vioara. sau pian cu un te roooooooggggggg dupa promisiunebatting eyelashes laughing (by lea ) asa sau faci ceva in schimbul banilor oferiti de mama ta pentru ati cumpara botine pe moment happy succes :*

| adaaax a răspuns:

Poti incerca sa faci curat in casa pentru bani, asa mai fac unele prietene de-ale mele.De exemplu, daca stergi geamurile, primesti 10 lei, etc. Si apoi poti sa te duci sa-ti cumperi botinele. Daca nu reusesti intr-o zi, mai incearca si in a 2-a, mai spala vasele si chestii de genu`. O prietena de-a mea a castigat un milion in 3 zile.[winking]