| Nonameloser a întrebat:

Cum pot sa imi conving mama sa ma pensez?

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Şi tu câţi ani?
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești micuță la 11 ani, după 15-16 ani.
Pa, pa.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-o convinge, ca nu e bine, mai tarziu s-ar putea sa regreti!

| Vizitiul a răspuns:

Intreab-o : "mami, tu nu te-ai pensat cand ai fost tanara?"
Daca neaga acest aspect ii spui: "mami, lasa aspectul fizic in seama mea, eu imi etalez fizicul in lume, nu tu, sarut mana!"

| AddaXD a răspuns:

Arata-i ca ai lua aceasta decizie cu simt de raspundere si ca esti sigur ca nu faci o greseala. dar totusi nu exagera

| SheCanFlyy a răspuns:

Pai ii spui ca toate fetele de la tine din clasa s-au pensat si ca te-ai simti mai bine daca ai fi si tu pensata, te-ai simti mai frumoasa, mai ingrijita si ca nu trebuie sa vada un rau in asta, deoarece tine cont de frumusetea ta, si orice fata vrea sa fie frumoasa. Pup :* funda?:X

| Addaaa99 a răspuns:

Pai depinde cati ani ai/
daca ai intre 11 si 13 mai asteapta putin
daca esti mai mare de 13 spune-i mamei tale ca na toate prietenele tale sunt pensate si ca e bine sa te penzesi si tu pentru ca ai genele mai frumoase asa.succes

| gabytza_7109 a răspuns:

Te pensezi si gata. cand o sa te vada asa probabil o sa iti faca morala si dupa aia gata, doar nu o sa te puna sa-ti lipesti la loc firele de par.

| oxaz a răspuns:

Pensatul nu e totul, trebuiesc si tunse sa fii cat de cat ok

| Nonameloser explică:

Am doarr 11 ani jum

| Nonameloser explică:

Gabitza ti s-a intamplat? si ce o sa faca
;?

| Nonameloser explică:

M-am pensat! si m-a lasat love struck