| Zephyr a întrebat:

Cum pot sa o pacalesc pe mama ca n-am fumat (chiar daca mi-a mirosit gura)?

7 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey! De cele mai multe ori este aproape imposibil sa-ti pacalesti parintii.
Sunt parintii tai, te cunosc foarte bine deci chiar daca incerci s-o minti cred ca o sa-si dea seama.

Totusi... daca vrei sa incerci s-o pacalesti atunci uite niste variante:
1. Spui ca ai stat pe langa o persoana care a fumat foarte mult. (O s-o faci sa-si puna intrebarea daca nu cumva ti-au mirosit doar hainele nu si gura.)
2. Spui ca ai fost la un eveniment/sau la un internet cafe unde fuma foarte multa lume, de aceea ai mirosit si tu.
3. Spui ca ai fumat doar un pic, ai vrut sa vezi cum e. S-ar putea sa scapi cu asta intrucat adevarul nu se stie. O sa te certe dar nu atat de rau ca in cazul in care te-ar prinde ca fumezi de foarte mult timp.

Eu unul nu fumezi si nici n-o s-o fac dar sper ca te-am ajutat oarecum.
Bafta!

| RorySan a răspuns:

Nu cred ca poti sad

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Sincer, daca mama ta te-a mirosit nu mai ai sanse de scapare, ii poti spune ca ai foat intr-un club cu prietenii si cativa dinte ei fumeaza. Alta solutie nu vad happy

| rousz a răspuns:

Simplu ii zici ca ai incercat si tu sa vezi cum e ...de parca ea nu a trecut prin asa ceva happy

| deea1155 a răspuns:

Spune-i ca te-ai sarutat cu o persoana fumatoare tongue

| Babby18 a răspuns:

Ii zici ca ai stat langa prietenii tai care fumeaza si s-a prins si de tine mirosul.

| ScriitorulRomantic a răspuns:

Zici c-ai fost într-un internet cafe.