| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare: cum as putea sa sterg un clip de pe youtube, ca fratimiu si-a bagat nasu de mi-a postat vreo doua clipuri pe contul meu si nu stiu cum sa le sterg. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Intri pe cont, dai la Video Manager, selectezi cele doua filmulete, apesi pe Actions si selectezi Delete.

| AneBbi a răspuns (pentru JustCosmin):

Atat de usor si de simplu, si nu mi-am dat seama, mersi frumos.

| JustCosmin a răspuns (pentru AneBbi):

Cu placere. Au schimbat astia aspectul la Youtube, la inceput si eu eram derutat, dar m-am obisnuit pana la urma. Ma bucur ca te-am putut ajuta.