| Solvitka a întrebat:

Cum sa conving parintii sa-mi faca ziua de nastere?

6 răspunsuri:
| William a răspuns:

laughing Eu nu stiam cum sa imi conving parintii sa nu imi faca ziua. Incearca sa iei note bune, vorbeste frumos cu ei, fa-ti temele si invata si nu sta la pc mai mult de o ora pe zi.

| ghinionistul112 a răspuns:

Ascultand de ei, vei convinge cu multa usurinta si fara batai de cap! Fii ascultatoare si vei vedea rezultatele!

| Fatamuntilor a răspuns:

Fii mai activa cateva cu zile inainte, ia cateva note bune, renunta la iesirile ci prietenii cateva zile ca sa fii acasa cand ai tai au nevoie de tine.
Apoi iti exprimi dorinta.

| Mihaela1964 a răspuns:

Care ar fi motivul pentru care n-ar vrea sa o serbeze?
1).Considera ca nu meriti
2).Nu stau asa bine cu bani
In primul caz poate functiona ce te-au sfatuit izzi 19 si Angycut, in al doilea caz trebuie sa te gandesti ca o aniversare e mai putin importanta decat dragostea lor de care tu ai parte.

| 0Isabelle0 a răspuns:

Paii..ca o sa inveti bine, ca o sa te porti frumos si o sa faci piata 2 zile! Fundita? PLIZZZ

| izzy19 a răspuns:

Poarta-te frumos laughing