| catalina148 a întrebat:

sad astazi este ziua mea de nastere si eu sunt certata cu mama din cauza ca fumez sad si mama nu imi mai face ziua de nastere... cum pot sa o conving sa imi faca ziua de nastere?

5 răspunsuri:
| Gunoi a răspuns:

La mulți ani Cătălina multă sănătate și tot ce îți dorești! eu nu am idee mai bună decât Pufoșenia deci îți sugerez să-i urmez sfatul

| Pufoseniiee a răspuns:

In primul rand LA MULTI ANI! In al doilea rand, poti sa ii spui:Mama, imi pare extrem de rau, anturajul m.a facut sa fumez si chiar vreau sa ma las, iti promit ca voi fii mai constiincioasa si voi pune mana pe carte, si ma las de fumat, definitiv!
Asta si trebuie sa faci! Chiar nu e bine sa fumezi! Si, nu uita, daca nu accepta sa iti sarbatoreasca ziua e evident, cam asta e plauzibil sa faca! Succes si la multi ani inca o data!

Răspuns utilizator avertizat
| HuNterukh a răspuns:

Numai fuma, fraiero.

| niki1003 a răspuns:

Opreste fumatul si cereti scuze