| smek a întrebat:

Cum sa imi conving parintii sa ma duca weekend-ul asta la mare? happy in plus sambata este si ziua mea de nastere; x fundita! happy

Răspuns Câştigător
| IasmyAndra a răspuns:

Buna BeBBe! Spunele parintilor tai sa te duca anul asta la mare ca este ziua ta si vrei sa te distrezi! doar cu ei! Si mai spune-le ca ai vrea ca.(cand implinesti cati ani ai tu vrei sa petreci la mare) sper ca ti-am fost de ajutor! noroc la.sa iti convingi parintii! app La multi ani! si tot ce iti doresti!:X funda?