| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa fiu o fata frumoasa

Răspuns Câştigător
| Swabia a răspuns:

Fetele/femeile toate sunt frumoase! ...De fapt toti oamenii sunt frumosi! Eventual neingrijiti sunt!sad...atat din p. d. v. d fizic cat si psihic!winking

132 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai depinde de gusturi si daca iti place de ia inseamna ca e frumoasa pentru tine... dar la femeii le trebuie carnatz afumat...asta cauta iele pe internet.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiecare e frumos in felu lui dar exista si femei de 10 dar nu oricine poate deveni daca mama natura nu a fost prea darnica :]

| nadiu6kooooooo a răspuns:

Trebue sa crezi in sime,, toti oamenii absolut sunt frumosi,,, nu importa cit de frumos esti importa ce suflet si ce minte ai,,,, poti sa fii om frumos dar sa fii prost si cu suflet pagin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toate fetele sunt frumoasde

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tise pare ca nu estifrumoasa pentru ca nai gasit oersoana potrivita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exact. dc te concentrezi atat de mult asupra frumusetii? simte-te bine cu tine insuti pentru ca asta e cel mai important. Daca tu te apreciezi la adevarata ta valoare si ceilalti o vor face! Ridica standardele si nu te lasa apasata in jos de ceilalti care sunt mai frumosi ca tine, frumusetea dispare. ce esti tu nu poate fi definit prin modul in care arati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa fiu frumoasa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal sumt Monic si sunt cea mai frumoasa, cea mai dastaptasi ma misc bine, am 18 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiecare ii frumos in felu lui peste cativa ani vei arata ca o printesa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai date cu castravete pe fata si cu creme de la farmacie:p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa am sani m-ati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa am sani mati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa fi frumos si pe dinafara si pe din nauntru

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa te inbreci frumos eleganta sesi si fardata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti frumos cum tea dat dumnezeu toti swuntem indiferenti si frumosi sa fi mandru cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place de un baiat si nu stiu el daca ma place cum sa aflu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ii adevarat eu oricat fard as afolosi is uratacryingsi asta ca toti is frumosi da dar nu frumosi is dragute dc colegele mele arata bestial? si eu nu...

| effystonem a răspuns:

Stiti.si eu am asa o problema. asemanatoare deliei. numai ca eu am aproape 14 si inca nu am avut un prieten. iar cei care ma curteaza. ei bine o fac pentru ft putin timp si nici nu cred ca ceea ce fac se numeste curtare. ce sa fac? nu ma consider urita. dar uneori.adica aproape mereu ma uit in oglinda si nu-mi place cum arat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai. a fi frumoasa in primul rand este un lucru pe care tu trebuie sa-l vezi din interiorul tau, daca nu ai incredere in tine si nu te vezi o persoana frumoasa si intaligenta.Degeaba.Bine toate au o limita sa nu ajungem la narcisim. O fata frumoasa in adevaratul sens al cunvatului este o fata naturala suta la suta, da intr-adevar o fata nepensata, fara operatii si cu nimic omenesc asupra ei, este o fata frumoasa apreciata de orice ochi mare si expert in materie de frumusete feminina!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte bune raspusurile... frumusetea vine din suflet happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa fii o fata frumoasa imbracate intr-o zi mai sexi, fa-ti machiaj si du-te intr-un local publik eu am incercat si am avut efekt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca sa fiu o fata frumoasa ar trebui sa ingrijesti farul fata si corpul in fiecare zi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea sa fiu cu o fata frumoas pe nume FLAVIA o iubesc mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi daca vrei sa fi frumoasa nu trebuie dacat sa te ingrijesti si sa te simti frumoasa ca altfel nu vei reusii...mult noroc si te pup dulce:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frumusetea nu conteaza...conteaza ce este in interiorwinkingMULT NOROC

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic asa: fiecare fata e frumoasa in felul ei, una e cu ochii albastri cu buzele medii cu parul lung si e tot frumoasa asa de ex sint eu, sora mea e cu ochii negri mari, cu parul saten si lund cret, si nu e chiar neaparat sa fii cea mai frumoasa ca esti dar in felul tau.nu te machia ca iti strici fata si apar riduri la ochi si nu-i frumos...in plus ca sa fii f frumoasa trebuie sa-ti dobori multe rivale, e multa bataie de cap... DON'T WORRY, esti frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte simplu, pe interior pun pariu ca esti superba, daca vrei sa fi pe exterior cea mai extraordinara, arata-le chipul tau cel adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Credete pe tine insu-ti frumoasa si vei vedea ca va avea efect.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fiu eu insusi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-i lasa pe alti sa te faca sa te simti prost in pielea ta.