| Mămăruţa10 a întrebat:

Cum sa ii dau numarul meu unui baiat pe care il simpatizez fara a parea prea indrazneata?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa.i nr tau pe un biletel in haina, rucsac, banca sau prinbafta cineva.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! Nu-i nimic iesit din comun/indraznet dar cere-i tu numarul lui. Si da-i un mesaj ''Hei, ce faci? :* '' si vezi daca raspunde, astfel intrati mai mult in vorba si e mai binewinking
Bafta!

| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Daca il ai pe mess, dai nr. si zii ca din greseala i-ai dat lui, poate te va suna

| Soryc a răspuns:

Paii... thinking Ar trebui sa te cunosti cu el sa radeti etc. Iar dupa o zi sau doua iai putea cere nr de tel

| gabriel11g a răspuns:

Buna

Poate ti se pare nebunesc ce o sa iti scris laughing)

Daca esti in clasa cu el ii scrii pe un bilet numarul tau si ii spui sunama daca te suna ii spui ca esti o fata care il simpatizezi etc totul merge de la sine...

Bafta