| IooMar a întrebat:

Buna!
Sunt din Brasov si simpatizez un baiat si i-am zis asta si el mi-a zis ca vrea sa ne cunostem mai bine, Dar acum nu face nimic in privinta asta, Ce parere aveti? Multumesc!

8 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Am fost pusa intr-o situatie de genul si cred ca si tu ai putea face un prim pas....invita-l tu in oras iar in cazul in care te refuza e clar ca nu are nici un gand cu privire la o posibila relatie intre voi 2 happy

| FemeiaPisică a răspuns:

Cred ca a fost un mod politicos de a te refuza. Daca nu te-a cautat inseamna ca nu este interesat de tine si nu a vrut sa ti-o zica in fata. Imi pare rau.

| IMC90 a răspuns:

1) Nu vad de ce tii sa mentionezi ca esti din Brasov... Brasovenii sunt mai pasionali, sau cum? laughing

2) Fa tu ceva, ca daca astepti s-ar putea sa astepti mult si bine

| neutrino a răspuns:

Nu te place.

Răspuns utilizator avertizat