| Marriiee14 a întrebat:

simpatizez un baiat din ianuarie, am vorbit cu el, dar.. nimic... ce sa fac? sa-i zic ca-l simpatizez? :-s Un sfat...?
Dauuuuuuuuuu funda!puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| SweetCandy29 a răspuns:

Buna..mai asteapta un timp big grin incearca sa-i arati prin fapte ca-l simpatizezi. Am fost si eu in situatia ta, te inteleg :d. Cea mai buna solutie ar fi sa il chemi undeva sa fiti doar voi doi ..sa vorbiti despre lucruri neinteresante si dupa sa-l saruti. Daca si el te simpatizeaza o sa-ti raspunda la sarut daca nu este pierderea lui. Sper ca ti-am fost de folos! Pa-pa scumpa :*!

7 răspunsuri:
| unarab40 a răspuns:

Dupa avatarul pe care il ai si poza pusa sus,,,se vede ca te atasezi f usor la un zambet trecator,,,doresti o alinare psihica,,umorala si corporala,,, nu e legat numai de acel baiat,, dar vezi in el masculinatatea baietilor,,, incearca altu si ai sa vezi ca vei simti la fel,,, bafta

| grab a răspuns:

Iulie - ianuarie = 7 luni de frustrare.

Daca ii zici ca il simpatizezi o sa zica, nu multumesc, mama mea ma simpatizeaza mai mult!

Spune-i clar ce vrei cu el: sa iesiti la un suc si la un film cu monstri in i-max!

Daca te ia de gat te-ai scos, daca nu inseamna ca are nevoie de un semn discret de la tine ca de 7 luni te gandesti la el! happy

Bafta!

| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Pff..ar cam fii cazul sa vb k el. stii. e mai bine sa fii sincera, sa fii impacata cu ideea ca. nu te place [ in caz ca nu te place ], ca pana la urma, nu moare nimeni din asta ba din contraa. arata ca esti o persoana puternica. si sincera! sper ca te-am ajutat!

| deepinlovewithyou a răspuns:

Eu zic sa mai ai rabdare cu el, sa vorbiti mai des. si sa-ti dai seama prin gesturile lui, comportamentul lui daca te place. Daca iti vorbeste frumos, va intelegeti ca niste frati si iti acorda mai multa atentie tie decat celorlalte fete, poti fii sigura ca simte ceva pentru tine. Eu iti propun sa nu-i spui asa pe nepregatite. ca poate-l " sperii " si va ramane ceva timp socat. sau poate doar sa profite de tine. Totul la momentul potrivit. Bafta! :*

| Fetytza99 a răspuns:

El poate crede ca poa sa fie ceva intre voi dar daca te va intreba daca vrei sa stai cu el i vei spune ca nu ca doar il simpatizezi si ca nu simti nimic pentru el

| IulikaIulli a răspuns:

Poate si el te simpatizeaza trebuie sa astepti, daca nu are prietena inseamna ca ai avea o sansa cu el... Dar chiar daca ar avea nu ar fi o problema, deoarece cred ca esti o fata frumoasa si desteapta. Sper sa te ajute sfatul meu... Funda :3 puppy dog eyes :*!

| Anonim170499 a răspuns:

Incearca sa vezi daca si el te simpatizeaza si daca crezi ca te simpatizeaza intrebal :*