| ADaaaaaA82635761 a întrebat:

Il simpatizez pe un baiat. Cum/ce sa fac sa ma apropriu mai mult de el? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Stefanjust4fun a răspuns:

Nu inteleg de ce trebuie sa intrebati pe net ce sa faceti si cum sa faceti ca sa cuceriti un baiat...Parca suntem extraterestrii.(OFF TOPIC)
ON TOPPIC: In primul rand, nu incerca sa-l faci gelos:nu va merge
Poarta-te cat mai natural cu el si nu vorbi "vulgar".
Apelativele de genul "frumosule" te fac sa arati ca un copil disperat de atentie si care nu mai poate fara respectivul
Incearca sa-i arati ca il placi; de exemplu:aranjeaza cu o colega sa te invite in oras si atunci cand esti cu ël sa o refuzi pentru ca tipul sa creada ca conteaza mai mult pentru tine decat prietena ta.
Altceva...
Daca vrei sa-l cuceresti, nu te imbraca cu tot felul de Bling-Blinguri:nu va funcitona: ba chiar te va face sa arati ca o tiganca.
Cam astea au fost sfaturile mele.dai funda?