| danielutz a întrebat:

cum sa impresionezi o fata in zodia leu?

Răspuns Câştigător
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Am o prietena in zodia leu si este foarte inpresionata cand partenerul ii ofera un parfum, un cadou fromos, o duce la shoping, sau chiar ii ofera bani ca sa isi cumpere singura ce are nevoie. Ii place la nebunie cand este scoasa intr-o discoteca, la un restaurant.
Bafta!

12 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Dupa parerea mea nu are nici o legatura "impresionarea" cu zodia in care eu nu cred si nu prea are nici o influenta asupra spiritului unui om.

| monicaclaudia a răspuns:

Chiar asa depinde de ce zodie e unu ca sa trebuiasca ca sa o impresionezi de cind ma stiu. ( si ma stiu de mult ) o fata se impresioneaza de cind lumea cu o cina intima cu o declaratie, cu o bijuterie. etc. nu stiam ca unu are nevoie de zodie pentru a impresiona pe cineva. o seara la teatru o cina si. de obicei e restul vine de la sine.( desi in zioa de azi. e mult mai usor. ajunge un ""suc " in discoteca si jocul e facut.))

| rael a răspuns:

Sunt de aceeasi parere cu fetele, dar uite mai jos cateva caracteristici ale femeii -leu din Zodiac Universal(Dorian Green )
-este orgolioasa, sigura pe sine si doreste intotdeauna sa aiba ultimul cuvant, chiar daca nu are dreptate
- ii plac cadourile si detesta vorbirea "colorata " si vulgaritatea
-ceea ce apreciaza la un barbat este masculinitatea lui, cat mai evidenta si mai puternica, si nu accepta un om slab langa ea
Cum sa incepi o relatie cu un nativ din leu : ascultati-l cand va vorbeste despre viata sa, multumiti-i exagerat pentru orice cadou pe care vi-l face; fiti sincer si deschis, aveti mare grija sa nu-l jigniti in demnitatea lui, caci e foarte mandru; se bucura foarte mult cand primeste la randullui cadouri si nu suporta zgarcenia

| dudu_4306 a răspuns:

Fi tu insuti si pastreaza un aspect ingrijit. PS : renunta la zodiac, e o prostie. Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt leu...si sincer nu e chiar advarata ca "ceea ce apreciaza la un barbat este masculinitatea lui, cat mai evidenta si mai puternica, si nu accepta un om slab langa ea "...de fapt.chiar ma enerveaza...sincer...cred ca cel mai bine e sa fii tu insuti cum au zis si altii... daca te place bine... daca nu nu... e o mare prostie faza cu zodiacu'... poti sa gasesi leoaice care te plac si altele care nu...depinde de propriile preferinte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia leu este usor de impresionat, dar.trebuie sa stii ce "parghii" sa folosesti...Suntem tare ambitioase si ne place sa fim percepute ca fiind...de neatins, de otel.realitatea nu este, insa, deloc asa...Bafta multa! Sa stii ca nu exista o anume reteta de "cucerit"...FII TU INSUTI! Asa o vei cuceri cu siguranta. Cel putin, eu asa sunt...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ai foarte multa rabdare cu ea si sa nu-i spui niciodata ce sa faca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o partenera in zodia leu si ei i place cand o alint si cand i daruiesc parfumuri si tot feluri de cadouri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu condeaza daca e leu tu trebuie sa te comporti normal cu ea si poate si ea te place sau spune-i in fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In realitate zodia nu prea conteaza. Dar multe fete te intreaba in ce zodie esti. Unele de curiozitate iar altele sa vada daca vi se potrivesc zodiile.De obicei fetele in zodia leu sunt foarte posesive insa pot tine si foarte mult la tine. Cel mai bine e sa vorbesti mult cu ea si sa-i cumperi ceva cadouri, dar sa nu exagerezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se va simte bine daca ii faci cadouri frumoase, dar nu exagera! dandu-te cu prea mult parfum, vei parea ca n-o suporti si n-o lasi sa-ti intre in spatiul personal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bull Shit e tot asta.care cadouri ma lume. daca vrei sa cuceresti o fata materialista.pai daruestei cadouri. dar sa stii nu e in cadouri sharmu. poti sa o faci sa te placa si fara parfumuri.fii spontan... leoaicelor nu le place s-a faca planuri.nici intr-un caz s-a nu-i acorzi atentie mai mult de 50% decit poti sa-i acorzi.pentru ca i se va parea ca exacerezi.fii tu insuti si si daca esti barbat, arata ca esti. leoaica tipica e mindra si increzuta in sine. dar ii place sa fie alintata, kiteva fraze frumoase in partea ei va fi de ajuns, iar cadouri poti sa-i faci atunci cand ai cucerito deacum.asaca va fi greu.in orice caz nu te lasa si arata-i ca obtii ceea ce vrei.barbatii slabi(din toate punctele de vedere a cuvintului)nu vor putea cuceri o leoaica.