| BLeH[RO] a întrebat:

Cum sa ma combin cu o fata careia ii place de mine? dar imi este rusine sa ii spun in fata?

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Daca esti sigur ca ii place de tine si nu te va refuza, ma mir ca nu iti faci curaj sa o abordezi, Nu-i nevoie sa-i spui chiar din prima zi, dar poti s-o inviti in oras si dupa 2-3 intalniri sa-i dai de inteles sau sa-i spui ca iti place si tie de ea.

6 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Dragalasule, nici bunicul meu nu vorbea asa aiurea - si el era nascut in 1920.

Daca nu ai curaj sa ii spui in fata, spune-i pe la spate happy

| psihox a răspuns:

Nu fii ca un soldat la vorba, pentru inceput.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia spune-i: si mi-mi place de tine, hai sa ne-ntalnim happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu tie rusine ma sa intrebi? adica ei nu -i este rusine sa te placa. dar-i rusine sa te abordeze, fiindca e fata. dar tu ce fel de barbat esti? de mamaliga? vorbeste-i fetei si spune-i ce te doare fiindca ea te asteapta, dar no sa astepte o vesnicie.mai sunt si altii.curaj.ca esti barbat.

| schoky a răspuns:

E simplu! Te duci la ea si i spui: Buna, stii, eu te plac chiar foarte mult, si daca nu ma placi(te prefaci ca nu sti ca ea de place) e totu' okay... Si ea o sa o sa iti spuna ca te place si o intrebi: Okay, atunci... (pari rusinos) vrei sa fi cu mine? happy (ii dai un ambet frumos) si gata, ea o sa spuna Da si lumea e fericita

| gherutzemov a răspuns:

Iti iei inima in dinti si ca. ii zici o iubesti