| Iuli122122 a întrebat:

Cum să procedez dacă fata pe care o plac dă semne că ma place? Aș ști procedeele... dar la mijloc este că ea e cu altcineva împreună sad
Suntem în periaode aia de a ma testa si cu toate astea nu vreau sa para ca ma bag eu intre ei pana la urma ea „ridică coada" laughing)

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Poate doar flirtează/se alintă fiindcă și-a dat seama că o placi. Deși mulți ar contrazice-o, probabil e genul care consideră că flirtul e ceva nevinovat, care nu rănește pe nimeni și nu-și dă seama că tu interpretezi asta cu totul altfel.

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

O femeie care se uită după mai mulți, și așa când este copil, când este împreună cu unu și când se uită după altul în același timp, ști și tu ce se poate spune despre respectiva, că e... Sfatul meu este să o lași, că cu tine poate face la fel, căutați alta. Acum decizia îți aparține. Dacă o să fii cu ea, ști tu vorba aia : rău la rău trage.

| icewolf a răspuns:

Celcestietot a zis bine, nu te baga, las-o balta, o sa ajungi cu inima franta. Mai bine mai astepata si iti gasesti una care chiar ii loiala si serioasa.